Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet véres a kaki?

Mitől lehet véres a kaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy undorító de muszáj megkérdeznem.


Pár napja elmentem a wc-re és kicsit nehezen jött ki, aztán fájt is. Kicsit láttam, hogy véres de nem annyira érdekelt mert azt gondoltam, hogy mivel kicsit vastagabb volt biztos azért. Reggel megint ugyanaz volt, fájt is meg minden akkor már kicsit megijedtem. Vagy 2 napig nem mentem, és ma este megint. Nem nagyon fájt, viszont véres volt és a wcpapíron is látszott rendesen a vér. Friss vér volt. Nem szólok senkinek de érdekelne, hogy mi lehet.


Volt valakivel hasonló? Mire tippeltek?

15/L


2012. okt. 5. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne undorító?

Szerintem végbélberepedésed lehet a kemény széklettől.

Aranyér sincs kizárva, azt ki tudod tapintani a végbélnél, kivéve, ha belül van.

2012. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy? Nem tudom mit kell nézni mert soha nem nézegettem ott magam.
2012. okt. 5. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Kitapintani kell. Odanyúlsz a végbélnyílásodhoz és egy kis keményebb dudort, csomót kell érezned. Az aranyér lehet. Persze meg is nézheted, hanyatt fekve, tükör segítségével. Ha közben préselsz, látni fogod, a vörös színű kiemelkedést.

A végbélrepedést csak a végbélbe nyúlásával lehet kitapintani. Az egy hosszanti kis sérülés, általában a gerinc felőli oldalon.

2012. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha aranyér lenne, akkor az egész nap fájna, főleg mikor ülsz, sztem menny el a sebészetre
2012. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugy nez ki mintha valami pattanas szeru lenne, de nem a gerinc feloli oldalon. Es azt hiszem feheres szinu.

Orvoshoz nem megyek!!

2012. okt. 7. 22:38
 6/8 Diarmand ***** válasza:

"Orvoshoz nem megyek!!"


Tudod mit, akkor felőlem megdögölhetsz Seggvészben.


Ha már kislányként is ilyen überf*sza a felfogásod, csak gratulálni tudok Neked és a szüleidnek.

2012. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Hogy vagy? Tényleg nem voltál orvosnál?
2012. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt! :D


Amúgy már elmúlt, nem voltam orvosnál.

2012. okt. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!