Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmegyek megvizsgáltatni,...

Ha elmegyek megvizsgáltatni, hogy valóban migrénem van-e, az hogyan zajlik? És ha megállapítják, hogy az, milyen gyógyszert kapok rá, vannak mellékhatásai? Ha nem szedek rá gyógyszert, a kellemetlenségeken kívül lehet bajom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű neurológiai vizsgálatot és koponyaCT-t csináltak aztán kaptam gyógyszert, ami végre hatásos.Ezt viszont csak migrén szakrendelésen kaphatod meg.Amíg nem jártam ide, iszonyatos fájdalmaim voltak, semmilyen hagyományos fájdalomcsillapító nem használt, volt hogy 3 napig fájt a fejem,szédültem és hánytam.Mellékhatást nem tapasztaltam, csak azt, hogy végre 2-3 óra alatt túljutok az egészen:)Ha tényleg migréned van,inkább találják meg a neked megfelelő gyógyszert, mint tovább szenvedj!
2009. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!