Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok 162-cm és...

20 éves lány vagyok 162-cm és 45 kg hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
bármilyen tippet ötletet várok persze csak normálisakat :)
2012. dec. 30. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mozogsz, nem sportolsz, akkor nem csak úgy borulhat fel az anyagcsere egyensúly, hogy hízol, hanem fordítva. Mozdulj ki, kezdj el úszni, biciklizni, túrázni.
2012. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meghívjalak egy vacsorára? Kezdetnek, szerintem megteszi :)
2012. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha vékony testalkatú lány vagy, a magasságodhoz még pont belefér a 45 kg. Én férfiként 170 cm és 55 kg vagyok és ezt is nagyon vékonynak tartják, de nem vagyok mégsem "sovány", szélesek a vállaim és szikár vagyok. A számok azok mit sem számítanak, mivel csontozattól is függ a dolog. Ha jól érzed magad a bőrödben, rendesen táplálkozol és egészséges vagy, ne foglalkozz ilyesmivel, élvezd az életet! 23F
2013. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést felteszel, leírhatnád, hogy milyen ételeket eszel, anélkül nehéz lesz tippeket adni. Mivel csak 45 kg vagy, ezért gondolom, ektomorf- azaz nehezen hízó típus- vagy. Sport, mozgás nem ártana. Sokáig 55-60 kg voltam, most kb. 1 éve 70 kg körül vagyok. Edzés mellett elkezdtem több szénhidrátot ( teljes kiőrlésű kenyér, zab, rizs) enni, és ami még fontosabb sok fehérje. Majdnem minden kajálásnál eszek hozzá fehérjedús ételeket- tojás, hús, hal stb. Megfelelő szénhidrát- és fehérjebevitel nélkül nem lehet hízni.
2013. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A te karaktered :D

[link]

2013. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!