Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt már valaki Scholl...

Használt már valaki Scholl tyúkszemre való cseppeket? Bevált?

Figyelt kérdés

Van egy ... nem is tudom, minek nevezhetném... Nem tyúkszem, hanem ilyen kinövésszerű, dudorszerű valami a talpam külső peremén. Kemény, kb. 1 cm nagyságú, és nyomásra nagyon fáj. Már rendesen olyan, mintha a talpam része lenne, és nem csak egy kis tyúkszem...


Ilyet írt rá az orvos, azt mondta, hogy nagyon jó lesz, igaz, hogy drága, de felpuhítja, és le lehet majd szépen kapargatni a talpamról. Ha mégsem, akkor bőrgyógyász és lézer.


Nos, én nem akarok kidobni feleslegesen erre pénzt, ezért érdeklődöm, hogy használtatok-e már ilyet? És most vacillálok, hogy megvegyük-e, vagy menjek rögtön a bőrgyógyászatra?! Nem tudom.


Előre is köszi!



2013. jan. 1. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!