Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap rugtam be először,...

Tegnap rugtam be először, szerintetek este is hányni fogok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap rúgtam be életembe először. Az éjszakát végighánytam és egy kicsit reggel. Már teljesen jól vagyok. Ettem most 2 vajas kenyeret és 1 teát. Már a fejem sem fáj. Szerintetek estére ismét visszajön a hányás? (mert lázasodni is este lázasodunk)

Már 100% hogy semmi ital nincs a gyomromban, napközben 2 liter vizet ittam.



2013. jan. 1. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratula! Akkor ma folytasd.
2013. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol több alkoholt, nem lesz semmi bajod. Így mondhatod, hogy ez nagyon jó dolog, mert jól éreztem magam, és aránylag könnyen megúsztam. Épp ezért holnap majd megint iszol. Tudod, ezek az ivások összeadódnak. A máj nem felejt...De most még semmi bajod sem lesz. Persze, valahogy el kell kezdeni...
2013. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Nem, nem tervezem az alkoholizálást. Csak tudod, ha az ember még nem próbált valamit, nem tudja hol a határ. És mikor még ittam, nem tűnt fel hogy sok lessz. Csak mikor hazaértem, beléptem a meleg lakásba.

És eggyáltalán nem élveztem. Egéssz éjszaka hánytam. Szerintem én többet egy korty alkoholt sem iszom!!!

2013. jan. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!