Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma este buliba megyek, de...

Ma este buliba megyek, de 5percenként kell wcre járnom. Először hasmenésem volt, de mostmár nemtudok produkálni semmit, pedig mintha kéne. Már csíp. Vmi goyrs megoldás kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Smecta elég jó hasfogó.


Én azért ezt a bulit meggondolnám, mert nagyon kellemetlen tud ott lenni egy hasmenés!

2009. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van ügyeletes gyógyszertár a közeletekben, akkor ők talán tudnak valamit adni, ami leállitja a hasmenést, de lehet, hogy már kiürültél. Nem lehet tudni, és ha a bulin folytatódik, ciki hogy a WC-én többet vagy mint a barátaiddal. Egyébként a hasmenés betegség tünete, én inkább otthon maradnék és teát innék, pihennék és diétáznék. Tej és nyers gyümölcs kerülendő, no és a fűszeres és zsiros kaják is. Jobbulást kivánok!
2009. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a hasmenés nem betegség tünete. előfordulhat pl azért is, mert hirtelen sok zsíros kaját evett meg az ember. aki hajlamos rá, annak ettől hígabb lesz a székelet, evés után kb 5-10 perccel. és nem beteg.


sztem hamár nemjönki belőled semmi, csak az ingert érzed, az előbbutóbb elfog múlni magától is, de biztonság kedvéért vigyél magaddal vmi hasfogótz.

2009. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem gyors az emésztésünk, hogy a gyomorban lévő zsiros étel miatt már 5-10 perc múlva hasmenésünk legyen. Aki nem tudja emészteni a zsirokat, annak valamilyen betegség miatt van ez az állapota, rendellenes működése. Ha egy hig széklet után rendben vagy, jól vagy és nincs más tüneted, attól még lehetsz beteg, csak éppen a védekező rendszered dolgozik csendben és ehhez nem kell neki nagy energia, ezért nem érzed magad betegnek. Vitatható, hogy ki mit tekint betegségnek. Van aki a torokgyulladást, tüdőgyulladást, a szuvas fogakat sem.
2009. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem orvos mondta anno ezt, és nem azt a kaját üríted ki, amit 5-10 perce megettél, hanem ami már benned volt, csak a zsíros ételek indították meg. és mivel ki is vizsgáltak, határozottan állíthatom, hogy nem vagyok beteg, hiába megyek néha-néha wc-re a zsíros ételek után.
2009. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!