Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet magas a vérnyomásom?

Mitől lehet magas a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Kb. 10perce kezdődött.Azóta felváltva vagy erősen lassan vagy gyorsan ver a szívem.Kicsit furán is érzem magam normális a levegővételem de mégis úgyérzem mintha nehezebb lenne és kicsit hányingerem is van.A bordám alsó része között ami van kis lyuk(nemjut eszembe a neve)ott valami furán bizsereg és a hasam se normális.

Mi lehet ez?



2013. jan. 1. 21:12
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Írj rám privátba és megbeszéljük. Talán a segítségedre lehetek.


Üdv!

2013. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miklós G. ***** válasza:
Tegnap fogyasztottál alkoholt? Egyébként ezek pánikroham-szerű tünetek, aminek pedig elég sok oka lehet.
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv!

Ma reggel elmentem oroshoz.Kiderült hogy a bélgázaim vannak felgyűlve.Pánikroham sem kizárt szerintem tényleg az is probléma volt, mivel egy ijesztő kép ugrott fel hirtelen és akkor kezdődött.Alkoholt is fogyasztottam valószínű azért nem esett le, hogy mi történik.Mindenesetre köszönöm válaszát

2013. jan. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!