Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 éves kisfiamnak feldagadt...

2 éves kisfiamnak feldagadt mindkettő kézfeje mitől lehet?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt este vettük észre, hogy feldagadt a jobb kézfeje de nem szólt előjele sem volt. Akkor gyorsan el is vittük sebészetre megröngeneszték de nem törés. Másnap reggel elvittem a háziorvoshoz aki nem tudta megmondani hogy mi azt mondta h valószinü csípés ez tegnap volt este elaludt és akkor vettük észre hogy a bal kézfeje is bedagadt teljesen. Mitől lehet ez vajon. Ma reggel vérvétel volt majd csak holnap lesz eredmény.

Érzékel vele fog mindent rendesen. Nem fáj neki.


2013. jan. 3. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mekkora területen van feldagadva? Ha 10 ftos méretű kb, akkor lehet zsírcsomó, ha nagyobb lehet akár hematóma is.
2013. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az egész kézfeje fel van dagadva tegnap még a jobb kezén a tenyere is dagi volt de az már lement
2013. jan. 3. 13:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem nyúlt bele vegyszerbe? Nem allergiás valamire? Mert akár allergiás reakció is lehet?

Remélem hamar elmúlik szegénykének.

2013. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vegyszerhez nem azt elzárom. Étel allergia sem szerintem mert semmi olyat nem evett vagy ivott aznap amit eddig nem. Gondoltam a karácsonyfára mert azt szokta piszkálni meg pakolgatni a díszeket hogy esetleg az. Ma le is vittem a fát nem akartam várni szombatig. Remélem én is hogy hamar elmúlik és semmi komoly.
2013. jan. 3. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt gyerekkoromban amikor a teljes lábfejem feldagadt, olyan volt, mintha víz lenne a bőröm alatt. Akkor az hematóma volt. Vérömleny keletkezett mert elzáródott az ér egy ütés miatt.
2013. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsótol kérdezném, hogy az elmúlt magától és mennyi idő után? Nem hallottam még a hematómáról ez veszélyes?
2013. jan. 3. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:
elmúlt magától igen, vérhigítót kaptam és annyi. Életemben akkor volt először és nem is volt az utóbbi 20 évben... lehet veszélyes is, ha vérrög keletkezik. A vérvétel eredménye ki fogja mutatni, majd írd már meg mi volt!
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben holnap délután megírom addigra kiderül. Köszönöm a válazt.
2013. jan. 3. 15:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Igértem hogy megírom mi volt. 2 értéke volt ami nagyon eltért az átlagtól de erre a doktor nő azt mondta hogy ez gyulladás jele ami valószinű a láztól mutatja december 25-27-ig volt lázas. Szóval nem lettünk okosabbak még mindig senki nem tudja mi lehet. De szerencsére mára a jobb kezéről lement a duzzanat.
2013. jan. 4. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez azért elég érdekes, hogy ennyivel "elintézi" az orvos is ezt a dolgot... tehát gyakorlatilag fogalmatok sincs, mitől dagadt be a kicsid mindkettő kézfeje?
2013. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!