Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alszok ilyen rosszul?

Mitől alszok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Az elalvással nincs gondom, de éjjelente kb. 6-8x felébredek. Ilyenkor mindig álmodok is, és szerencsére hamar vissza is tudok aludni. De szerintem ez nem normális, hogy egyetlen egy éjszakát sem tudok végigaludni. Sőt visszamenőleg sem emlékszem, hogy valaha végig aludtam volna az éjszakát.
2013. jan. 3. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A laborleletem jó, pajzsmirigyemmel sincs gond. Egyébként este fél 10-től reggel 6-ig alszom.
2013. jan. 3. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet lelki eredetű,egy tanulmány szerint akiknek van valami elfojtott félelmük éjszaka nem bírnak kellően pihenni és mély,hosszan tartó álomba merülni mert akkor a legvédetlenebbek az emberek és így tudata alatt védekezhetnek az alvás ellen

ha nincs semmilyen betegséged akkor talán nálad is ez van

2013. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de esetleg munkahelyi stressz is kihathat. Vagy akár iskolai stressz.
2013. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok, és most nem dolgozom, itthon vagyok gyesen a kisfiammal.
2013. jan. 3. 15:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár elég stresszes az életem.
2013. jan. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!