Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt ájulok...

Kb. mennyi idő alatt ájulok el, ha megvonom magamtól az alvást?

Figyelt kérdés

Fizikailag is nehezen bírom az ilyet, közben eszek, iszok meg minden.

Tudom, hogy hülyeség, de nem félek semmitől, és kíváncsi vagyok.


2013. jan. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de úgy tudom, hogy az agy 68-70 óra nem alvás után elkezd lassulni.
2013. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod teljesen megvonni az alvást, egy idő után bealszol, ha akarsz, ha nem.
2013. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ájulsz el, legfeljebb bealszol, vagy elkezdesz hallucinálni.
2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A koncentrációs táborokban régen kísérleteket végeztek. Úgy hallottam, hogy kb. egy-két hét alváshiány után az ember meghal. Nem lehet élni alvás nélkül, arról nem is beszélve, hogy hihetetlenül ronda leszel a kialvatlanságtól, valamint ingerlékeny, és buta. Az agyi teljesítmény lassul, ugyanúgy a fizikai is. Hogy pótold a hiányt, édességeket fogsz zabálni, az energiaadag miatt. Ettől meghízol, megnövekszik a savad a sok cukortól, és csúnya leszel. Javaslom próbálj ki valami más extrém dolgot.
2013. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!