Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megvonom magamtól az...

Ha megvonom magamtól az édességet akkor csupán ettől fogyhatok?

Figyelt kérdés
eddig szinte minden nap ettem csokit cukrot.
2011. júl. 13. 08:52
 1/3 bix ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani, de mozgás nélkül ne számíts látványos eredményre... ha csoki nélkül a kalória beviteled alacsonyabb mint amennyit elégetsz akkor fogyhatsz, de mivel 8-9000 kcal egyetlen kiló zsír... lassú lesz rettenetesen sajnos
2011. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max. nem hízol tovább.
2011. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi édességet fogyasztottál. Én ugyanezt csináltam anno, mozogtam is hozzá, több mint 10 kilót fogytam. Persze nem egy hét alatt. Ez kb. 5 éve volt és azóta is tudom tartani ezt az állapotot, kis odafigyeléssel persze, de nem nagy erőfeszítéssel. Néha apróságok is rengeteget számítanak! Ne legyél türelmetlen, fokozatosan szoktasd le magad a cukros ételekről, italokról, hogy ne érje sokként a hozzájuk szokott szervezeted a hiányuk. Az is sokat segíthet, ha egészségesebben kezdesz táplálkozni, teljes kiőrlésű pékárut, sok gyümölcsöt, zöldséget fogyasztasz, és mellőzöd pl. a rossz minőségű műkajákat (chips, gyorséttermi kaják). Így nem kell éhezned, mert éhezéssel fogyókúrázni értelmetlen, és a közérzeted is jobb lesz. A tested hálás lesz az odafigyelésért! :-)
2011. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!