Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áttétes rákból meg lehet...

Áttétes rákból meg lehet gyógyulni? Ismerősömnek elterjedt a májára, csontjába, Tüdejébe, arcüregébe.

Figyelt kérdés
Arcüregrákkal kezdődött erre kapott sugarat. Újabb CT után kiderült áttétes lett a csonjaiba terjedt. kapott 6 kemot. Újabb CT. Amin kiderült még terjedt tovább.

#Áttétes rákból meg lehet gyógyulni? Ismerősömnek elterjedt a májára #csontjába #Tüdejébe #arcüregébe.
2013. jan. 4. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kezelo orvosatol kell ezt megkerdezned!
2013. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem szoktak. :-(
2013. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tataboy ***** válasza:
100%
Sajnos amikor a csontokat megtámadja az már végzetes,abból már nem lehet kigyógyulni sajnos!
2013. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is hallottatok,vagy ismertetek olyat aki túl élte? Akik válaszoltak ők mennyire biztosak ebben? :(
2013. jan. 4. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos. De minél jobban elterjed a rák, annál kisebb az esély a gyógyulásra.
2013. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csodák mindig vannak, de sajna nagyon nagyon kevés embernél.


Én olyanokról hallottam, aki lelki gyógyítást használt a kezelések mellé. Pl. agykontroll.

2013. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Már egy áttétnél is csoda a gyógyulás, mert nem lehet megakadályozni, csak késleltetni...Amiket felsoroltál...Még az is csoda, hogy él az illető. Természetesen nem szabad feladni, de van az a határ ebben az állapotban, amikor már nem érdemes erőltetni a dolgot. Csont és tüdő...Már önmagában halálos betegségek szinte. De ezek együtt...
2013. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.A kezelő orvos már azt is tudja hány nap van vissza . :-((
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Segítőkezek válasza:
100%

Szép napot.

Nekem ismerősöm közt van,aki nyirokcsomórákból gyógyult meg,4 hónap alatt lefolyt nála a betegség -sajnos 6 kemo-t így is kapott,de hónapok óta nem volt se kemon,se gyógyszereket nem kell szednie.

A kérdezőnek írtam egy üzenetet,hogy tud on-line orvossal konzultálni ingyen...Remélem még nem késő..

2013. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára, de sajnos a legrosszabbra is fel kell készülni. :(((
2013. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!