Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminok szedése...

Milyen vitaminok szedése ajánlott egy 20 éves gyenge immunrendszerű lánynak? ( vitaminok, tabletta formában. Nem gyümölcsök)

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz gyenge immunrendszer alatt. Nekem receptre kapható immunerősítőket kell szednem, de nekem vérképzési zavarom van, egész más helyzet, mint valaki, aki azért gyenge, mert mondjuk nem táplálkozik megfelelően. C vitamin alap, a többihez meg kérd ki orvos tanácsát.
2013. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már szedek 1000mg-os C vitamint, de még mindig erőltlen vagyok:(
2013. jan. 5. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend+rendszeres testmozgás(munka, sport , egyéb). Az egyéb-et azt inkább nem részletezném. ;)

Kezdésnek bőven elegendő egy olcsóbb pezsgőtablettás multivitamin. (azonnal felszívódik-ezért ajánlatos pezsgő formában szedni a vitaminokat.)

2013. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Echinacea, azaz bíbor kasvirág. Ez egy gyógynövény, de lehet tabletta formában is kapni.
2013. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, hogy csináljanak egy vérképet, könnyen lehet, hogy vashiányos vagy. Az erőtlenség nem egyenlő a gyenge immunrendszerrel.
2013. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!