Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek a lábában...

Volt már valakinek a lábában belső szalag rándulás, húzódása, ha igen mennyi idő után javult meg, normális, hogy nem tudom kinyújtani teljesen, és focizhatok-e ezután vagy az már felejtős?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár éve. Egy hétig gipszben volt, hogy pihenjen, utána szépen fokozatosan tornáztatva helyre jött. Én sem tudtam kinyújtani, sőt rá sem tudtam állni, fél lábon ugrálva mentem el a dokiig. Pokol volt.

De aztán szépen lassan helyre jött. A lényeg, hogy az elején muszáj pihentetni, mondjuk a gipsz az azért javasolt, hogy ez tényleg be legyen tartva, de sokáig nem szabad gipszben sem lenni, hanem egy idő után el kell kezdeni fokozatosan terhelni. Én anno a neten találtam erre vonatkozó infókat, mivel külföldön élek és ott az orvosi ellátás úgy ratyi, ahogy van, muszáj voltam magam orvosolni a problémát. De szépen helyre jött és ma már akár focizhatnék is, de nőként annyira nem szeretem. :) Viszont simán futok vele és azóta sincs semmi gondom. Talán még 1-2 évig az időjárás változást megéreztem, de most, hogy így kérdés felmerült jut eszembe, hogy egy ideje már azt sem érzem.

2013. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!