Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan egy hónapja elég...

Lassan egy hónapja elég csúnyán ráestem a bokámra. Normális az, hogy ennyi idő után még mindig nem bírom mozgatni rendesen a lábfejem?

Figyelt kérdés
Függőlegesen szinte egyátalán nem mozdul akárhogy akarom mondjuk nyújtani. Az oké, hogy lassan gyógyul, meg még fáj és dagad, de ez a rángatózás és merevség megijeszt. Aki tud valamit tanácsolni, előre is köszönöm!
2011. nov. 25. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el orvoshoz?...Ez nem normális szóval lehet hogy eltört/szakadt valami.
2011. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A baleset után pár nappal voltam sebészeten, ahol megröntgenezték,és állítólag se nem tört, de nem repedt.(bár ugyanezek az orvosok máskor 4 db vesekövet se találtak meg nálam,szóval van rizikó). Azt mondták terheljem és ne használjam a mankót. Mivel azóta még mindig nagyon fáj, ma voltam a háziorvosomnál. És azt mondta (kicsit lekezelően), h. ez normális, aminek nem tudom mennyi a valóságtartalma...

ezért fordultam ide, hátha valakinek volt hasonló panasza.

2011. nov. 25. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát volt, de nekem el is volt repedve.Egyébként szerintem inkább egy MR-t kellene csinálni, lehet hogy elszakadt egy szalag és azt a röntgen nem nagyon mutatja ki.Egyébként amikor ráestél nem fordult kicsit el a bokád?Vagy nem éreztél valami kattanó hangot?
2011. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy hallottam volna valamit...bár lehet, hogy az miatt h. viszonylag magasról (majdnem szerintem 1méter körül volt) estem rá, és a föld teli volt minden "lim-lommal", de nem tudom...elég hirtelen történt.Annyit tudok, hogy majdnem elájultam a fájdalomtól. És néha úgy érzem, hogy nem úgy tartom, mint ahogy állnia kellene,de ez szemmel nem feltűnő. Az már annál inkább, hogy képtelen vagyok ellazítani, egyfolytában be van feszülve és nem mozog rendesen...
2011. nov. 25. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem, hogy van egy kemény "pukli" szerűség a bokám felső részén akkor is, ha épp nincs annyira feldagadva...
2011. nov. 25. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha...ez valami izom/ínszakadás lesz szerintem.Mindenképp menj el orvoshoz, mert csak rosszabb lesz és magától nem gyógyul meg.De ne olyanhoz aki csak röntgent csinál.
2011. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amint lesz időm (ami nem mostanság lesz) megnézetem, ha nem akar továbbra sem javulni.
2011. nov. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!