Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tragus fülpiercing? (lent)

Tragus fülpiercing? (lent)

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem mert szeretnék ilyet csináltatni. Lövetni akarom és mennyire igaz, hogy az károsítja a porcot? Van porcba már fülbevalóm de annak semmi baja. Ez a fajta piercing akkor is jól áll ha az embernek az a kicsi porc rész jóval kisebb, persze egy mini kő pont elfér, de az úgyis szép? Előre is köszi a válaszokat!

2013. jan. 5. 15:28
 1/7 anonim válasza:

Ha porcba csináltatsz fülpiercinget és nem a lágy részbe, semmiképpen se lövesd! Az tényleg károsítja a porcot. Csak szúrni lehet, főleg az olyan vastagabb helyekre, ahová a tragus megy. :)

http://www.youtube.com/watch?v=oW-zCYXgVMg - itt egy szúrási jelenet, hogy hogyan csinálják. Van egyébként, hogy valaki a helixet löveti. De ott vékonyabb a porc és kisebb az esélye annak, hogy baja lehet. Viszont a tragust azt csak szúrni lehet. :) Pár másodperc az egész. Nekem industrialom van és az nem fájt, ez sem fájhat! :D

2013. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van, kb. két hete csináltattam. Igaza van az elsőnek, mindenképpen szúrasd, a lövés roncsolhatja a porcot, úgy sokkal tovább tart a gyógyulás is, és nagyobb a vadhús kialakulásának a valószínűsége.

A szúrás egyébként nem fáj, nekem fagyasztóspray-vel lett érzéstelenítve, és semmit nem éreztem az egészből. (A videót szerintem ne nézd meg, mikor készültem a "nagy napra", előtte csomó ilyen videót megnéztem, és nagyon féltem, mert elég félelmetesnek tűnt. Valójában meg 1 perc volt az egész, az ékszer betevésével együtt, és tényleg nem fájt.)

Ha túl kicsi az a porcos rész, nem olyan célszerű oda csináltatni, mert onnan kilökheti a szervezet. (Ezt valaki itt írta gyk-n hogy vele ez történt.)

2013. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jaj, akkor bocsi a videó miatt :P Csak én is ilyeneket néztem szúrás előtt és ez sokat segített, mert láttam, hogyan csinálják, mennyi idő alatt van kész stb. Egyáltalán nem célom, h elriasszalak a piercingtől! Elnézést kérek...
2013. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt a porckárosítást h kell érteni? Ha lövetem akár el is repedhet? Van már egy porcba az sem pont a vékonyabb rész de annak nem lett baja. Köszi a videót, nyugi már többet megnéztem túl kiváncsi voltam. :D De meggyõztetek akkor szúratni fogom! Még annyit, hogy ti fülbevalóval együtt mennyiért csináltattátok? Köszi a rendes válaszokat! :)
2013. jan. 6. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a porc könnyen megrepedhet és el is törhet. Ha már van porcban, és annak nem lett semmi baja, akkor azzal szerencsés voltál.

Nekem a szúrás 3500 Ft volt, az ékszer pedig 2000 Ft. (Kicsi köves, titán)

2013. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én industrialm 7000 Ft volt mert nem előre megvettem hozzá a piercinget, hanem a piercer rakott bele egy olyat, ami neki ott volt. :)
2013. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint tényleg szerencsém volt :D bàr én hamar kicserèltem amit belelõttek és sokkal hamarabb begyógyult. Elég drágán hangzik de ha ez az ára kb akkor ez van :) ez lesz az 5. luk a fülembe uh ez is meg fogja érni nekem! :) Köszi sokat segítettetek :)
2013. jan. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!