Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elsírtam magam piercing...

Elsírtam magam piercing szúratás közben. Vissza merjek menni kontrollra vagy nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Akárhogy próbáltam visszatartani, elkezdtek potyogni a könnyeim. (rook piercing)

A piercer srác szerencsére nem tűnt meglepettnek, adott egy zsepit, megkérdezte jól vagyok-e és ennyi. Nem szólt be a sírás miatt, de én akkor is cikinek érzem.


Tegnap kellett volna kontrollra mennem, és lenne értelme, mert még mindig fáj, és duzzadt, de így hogyan?


Más is volt már így, vagy nagyon gáz vagyok?



2012. nov. 30. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy menj vissza. Nem vagyunk egyformák, a fájdalom küszöbünk is különbözik. Ő már biztos nem egy kis 12 éves fiú, aki jót nevetett volna ezen, hanem egy megértő felnőtt.

Nyugodtan menj vissza!

2012. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg elájultam, úgy hogy nem para :D A biztonság kedvéért meg menj vissza, biztosan nem csak te vagy az egyetlen ember, aki elsírta magát.. látod én rosszabbul jártam :D
2012. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mmano88 ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, látott már rosszabbat is. :D

Én pl. el is ájultam volna (nem bírom az ilyen szurkálós eseteket :) )

Menj vissza nyugodtan!

2012. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy merj visszamenni, ez nem kérdéses.

Egyesek milyen furán gondolkodnak.

2012. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én fogorvosnál bőgök akaratlanul,tökre leszarom mit gondolnak nem bírom azt a helyet és kész:D Már alapból benyugtatóz a doki inkább,hogy hozzám tudjon nyúlni:)

Ne érezd cikinek,látod a srác se lepődött meg,gondolom nem első ilyen esete volt.

Ha gondolod odavághatod lazán,hogy hát a tegnapiért bocsi,kiborultam kicsit. Többet úgyse látod őket,max ha megint piercinget akarsz:)

2012. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma erőt vettem magamon és visszamentem.


Kiderült hogy jól begyulladt, úgyhogy jól tettem. :) A srác rendesen megtisztította nekem.


Nem is említette az esetet, úgyhogy csak én csináltam ebből olyan nagy ügyet mert szégyelltem magam. Még kérdezte is, hogy akkor jöhet a következő? :)

2012. dec. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!