Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan kezelni az arcbőrömet?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és sajnálatos módon igencsak tele vagyok pattanással.....tudnátok adni tanácsokat,hogy mivel lehetne ezt orvosolni??

2013. jan. 5. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Macerás, de kétnaponta bőrradír és reggel este arctisztító hab (lehetőleg antibakteriális). Én még hidratálót sem használok, mert nekem attól is eldugulnak a pórusaim.
2013. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerinted bőrgyógyászhoz lenne értelme elmenni???

ha lenne kb. mennyit kell neki kicsengetnem,hogy megvizsgálja a képem?:D

2013. jan. 5. 23:35
 3/7 anonim válasza:

A vizsgálat tudtommal ingyenes, de ha gyógyszert ad (valószínű, ha még sosem kaptál), az nem lesz olcsó...


Nekem is ilyen problémám van, csak a vállam, hátam és a mellkasom van tele velük. Először Effaclar tisztítót kaptam (ilyen kenőcs, meg lemosó), aztán Sotretet 10 hónapig. 2 évig kulturáltan néztem ki, majd megint ellepett.

2013. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rendben köszi szépen a tippet!!

Kipróbálom a bőrradírt meg az arctisztító habot és ha esetleg nem jönne be akkor fordulok orvoshoz!!

2013. jan. 5. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom tisztítod e rendesen az arcod. De ha nem, akkor javaslom előbb próbáld meg, amit elsőként írtam. Ha az nem válik be, akkor jöhetnek az alkoholos/fertőtlenítő szirszarok (gyógyszertárban állítólag lehet kapni), és csak ha nagyon zavar, végső esetben a szteroidos krémek.

Ezt csak azért írom, mert vannak orvosok, akik rögtön szteroiddal kezelnek. Amig használod, addig jó, viszont utána visszatérnek a pattanások, ráadásul szteroid mellékhatásait meg érezni fogod.

2013. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképp keresd fel a bőrgyógyászod. Barátomnak is sok pattanása volt, és kiderült, hogy a csokitól van, kapott rá krémet és ma már sokkal szebb neki. Persze így is jön ki rajta pár pattanás, de nem vészes. :)
2013. jan. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt megtudnád mondani,hogy a bőrradír és az arctisztítóhab körülbelül mennyi idő alatt okoz szembetűnő javulásat??


Utolsó,köszi el fogok menni ha az radír és a hab nem hat mindenképpen!!! Mondjuk édességekkel nem nagyon élek szóval nekem nem a csokitól lesz :D habár van rajtam kis fölösleg,de nem vagyok túlsúlyos szóval remélem nem a súlyom miatt ilyen az arcom!!

2013. jan. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!