Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elmulasztani a...

Hogyan lehet elmulasztani a derékfájást?

Figyelt kérdés

Én nemrég voltam bizottság előtt, ott 40 százalék egészségkárosodást állapítottak meg, de jövedelmet nem kapok (nincs meg az 1095 nap biztosítási jogviszonyom). Voltam gyógyszeres és elektromos kezelésen is, de csak átmeneti javulást hozott.


Mivel nem kapok jövedelmet, ezért munkát kellet keresnem. Egy téglaszeletelősset találtam, ma délután kell(ene) először mennem. Most épp kórházban vagyok egy másik betegségem miatt, de reggel roeszul hajoltam, és megint megfájduzlt a derekam, a kórházba alig jutottam be.


Nagyon kétségbe vagyok esve, mivel adósságom van, és a jogszabályok miatt segély nem jár, így viszont nem sokáig mar adok meg ezen a munkahelyen, pedig úgy könyörögtem ki, tegnap még nem fájt.


2013. jan. 7. 09:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Valamit ki kellene találni, hogy délutánra ne fájjon a derekam, különben nagy bajban vagyok.

Azoknak a jogszabályíróknak meg itt gratulálok, akik egy beteg embert kizárnak az ellátásból.

2013. jan. 7. 09:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan gerinc probléma van.A kopások miatt jön elő a fájdalom.Ezt elmulasztani valószinű többet már nem lehet.legfeljebb időnként tünet mentessé tenni .

A gerinc terhelése miatt ez mindig előjön .

Főleg délutánra tevődik ez, mert arra az időre már kinyomódik a gerincből a nedvesség,amit éjszaka pihenésnél szivott fel .Az orvos ir valamilyen gyógyszert,kenőcsöt

2013. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tegnap még semmit nem éreztem. Bár a mult héten nagyon sokat mentem, mert munkát kerestem.
2013. jan. 7. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!