Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miféle vérhólyag az, ami...

Miféle vérhólyag az, ami magától nő, nem szívódik fel, és ha kiszúrjuk, folyamatos patakban vérzik? Főleg bőrgyógyászatban jártas, vagy hasonlót tapasztaltak válasza érdekel.

Figyelt kérdés
Melanomát kizárnám, már amennyit az orvosi meghatározás alapján tudni lehet róla. Meg a formája is szabályos, feszes vérhólyagra hajaz, csak élénkebb piros. A vérzés magától el sem akart állni, csak nyomás hatására, és úgy is csak lassan.

2013. jan. 7. 11:46
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt hasonló, orvos azt mondta, hogy "érkidudorodás", vagy mi. Felajánlotta, hogy ott helyben megműti, vagy visszamehetek később. Én az előbbit választottam, fél óra múlva kész is volt. Elaltattak, kivágták, ennyi. Nem tudom neked is ez van-e, érdemes orvossal megnézetni. És nem fáj, nyugi!
2013. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam. :)
2013. jan. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!