Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiként hullik a szemöldököm...

Férfiként hullik a szemöldököm és a szemöldököm környékén hámlik a bőröm. Miért van ez?

Figyelt kérdés
nem vagyok beteg és nem a stressz váltja ki...
2013. jan. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, és kiderült, hogy szeborreás ekcéma. :(

Érdemes lenne egy bőrgyógyászhoz elmenni vele, bár sajnos nem gyógyítható, csak kezelhető.

2013. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szemOldok hullasra max csak azt tudom mondani , hogy egyel vitamint. De a szemoldok kori bor hamlasra azt tudom mondani hogy kenj ra test apolot es elfog tunni, gondolom. Nekem is az van a szemoldokom korul es lany vagyok, mindig ha latom rakenek egy kis test apolot es hasznal. Amugy attol hamlat a borod ott hogy mondjuk erosebben megkapartad vagy kivan szaradva a hidegtol vagy mint nyaron ahogy hamlik a borunk az is lehet. Szerintem eloszor prpbald ki hogy raksz ra kremet ezt ugy 3-4 napig csinalf es ha nem mulik el akkor meg menj el orvoshoz. Amugy a kremet este ragd ra es reggel meglatod hogy valtozott e vagy nem.
2013. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borgyogyasz nem nagyon fogja kigyogyitani, de ha egy alternativ belgyogyaszhoz elmesz, o megoldja aproblemat.

Ez az emesztorendszer gyulladasatol, gombasodasatol van.

2013. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külsõleg látszó, bárki által észrevehetõ tünetek

Szemöldökök, orrszárnyak kanyarulatai:

Tünet: Gyulladt, eres, hámló, korpás, seborrheás képlet

Ok: Vastagbél máj és lépkanyar fel fel lángoló krónikus gyulladása.

2013. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeborreás ekcéma, de ezt előbb állapíttasd meg egy orvossal, akkor nekem ez jött be rá:


napi 1 szer megmosakodok head & shoulders el, majd arctisztító folyadékkal lemosom az arcomat, borotválkozás után sem arcszeszt, hanem arctisztítót, vagy alkohol mentes aftershavet használok... amúgy a head and shoulderst jól dörzsöld bele a probémás területbe és hagyd rajta állni 1-2 percig...


nekem sok bőrgyógyász azt állapította meg, hogy kiszáradt a bőröm, de ami hidratáló krémeket felírtak rá azoktól mindig csak rosszabb lett, ezt a receptet neten találtam, és 3 évnyi szenvedés után 1 hét alatt rendbe hozta az arcbőrömet...

2013. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!