Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy büfögésné...

Normális dolog, hogy büfögésnél ez történik?

Figyelt kérdés
22 éves, egészséges lány vagyok, az elmúlt napokban, ha büfögtem, mindig visszajött valami, kissé hányadék ízű. Normális dolog ez, vagy valami komolyabb probléma lehet? Étkezésemen, bioritmusomon nem változtattam.
2013. jan. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamitől sok lett a savad.
2013. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jön vissza, azt érzem a számban? a délután nagyon fájt a hasam, de nem ettem rendesen gondoltam éhes vagyok (és lehet, hogy tényleg). Kell tenni valamit ellene, vagy elmúlik magától?
2013. jan. 7. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél háztartási kekszet, mivel a felszívja a felesleges gyomorsavat. Ha ez nem használ, akkor patikában vény nélkül is kapható savlekötő (Pl. Rennie). Ha ezek hatására sem csökken a savképződés, akkor menj el orvoshoz.
2013. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj gasztroenteorológiára.
2013. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szucsek válasza:
legegyszerübb... egy pohár víze öntöl egy kis ecetet, rakol bele egy kávéskanál szódabikarbónát, összekevered, és gyorsan lehuzod
2014. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyomorsav túltengésem volt egy időben, és hiába próbáltam szódabikarbónával, még több savam lett. A szervezet azt észlelte, több savat kell termelnie, hogy a szódabikarbónát megeméssze. Ettől kezdve rendszeresen minden étkezésnél a szűkséges savanyitásnál többet használtam. A szervezet a sok bevitt savasság hatására lecsökkentette a savtermelést, és rövid idő alatt az optimális értékre állt be. Azóta nem volt a gyomorsavval problémám.
2020. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!