Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt aggódnom kéne? Amúgy...

Emiatt aggódnom kéne? Amúgy meg mit tegyek, ha igen?

Figyelt kérdés

Tény: mostanában keveset járok ki, és talán csak emiatt van. Pedig, ha vásárolni megyek,olyankor kisétálom magam.

Sok időt töltök gép előtt(hasznos dolgok miatt is), de amikor felállok a géptől, és kimegyek a szobából, gyakran egy pillanatra teljesen elsötétül a kép a szememben és visszaáll, meg egy pillanatnyi bizsergés is átfut a fejemen olyankor. Normális ez gépezéskor? A szüleimet nem akartam megkérdezni, talán aggódnának.


2013. jan. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
érdemes lenne egy szemésszel megnézetni amagd vagy megmérnia vérnyomásod az alacsony vérnyomástól is lehet. Elvileg nem kéne lennie csak úgy.
2013. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na itt az ideje, hogy ne ülj sokat a gép előtt. Az agynak pihenésre van szüksége, nem bírja sokáig, főleg egy fejlődő szervezeté, hogy a villogó monitorra bámuljon hosszú ideig. Vedd úgy, hogy ez jelzés, következő körben jön majd az ájulás és az epilepsziához hasonló görcs. Ha mindenáron muszáj az ördög ládájába bújnod (nagyanyám nevezte így a számítógépet), akkor 10-15 percenként tarts szünetet, állj fel, tegyél pár kört a lakásban, nézz ki az ablakon, vagy bármi, de szakadj le a képernyőről.
2013. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szemproblémákhoz van köze, inkább a fejemhez, olyasmi mint a szédülés, vagy mintha kikapcsolna az agyam egy másodpercre:)) jó, ez túlzás, de nagyon valószínű, az alacsony vérnyomásom miatt van.

kíváncsi voltam, akik szintén nem járogatnak ki, és sokat gépeznek, azoknál van-e ilyen?

2013. jan. 7. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, oké, meggyőztél:))
2013. jan. 7. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én i van hogy sokat ülök gép elött mégsem volt még soha ilyen.
2013. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 7. 22:53
 7/7 anonim válasza:
Nem kell aggódnod emiatt, csak a vérnyomásod okozhatja, meg a hirtelen felállás. velem is sokszor van ilyen, nem jelentett eddig semmilyen problémát.
2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!