Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 6 napja nem kakilt kislanyo...

Ha 6 napja nem kakilt kislanyom (6 hetes) kell aggodnom? Ha:nem kemeny a hasa, eszik rendesen, alszik is. Kicst zavarja mert probalkozik vele es nem jon de amugy jol van.

Figyelt kérdés
Nagyokat pukizik.En mar mindnet megprobaltam ami tolem telett de semmi sem mukodik nalla.Nagy gond lehet.Elvigyem holnap ugyeletre?Ott hashajtot adnak?Felig anya felig tapszeres.
2009. júl. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megnézetném a biztonság kedvéért.
2009. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fiam 6 hónapos koráig ezeket a tüneteket produkálta, mindent megpróbáltam én marha- a gyerekorvos tanácsára. Addig teljes anyatejes volt. Semmi baja nem lett volna, mert 100 %-ban hasznosította az anyatejet, sokat pisilt. Ezt már a 2. gyerekemnél tudtam meg. Nem gond, minden alakul magától, hashajtót semmiképpen nem adnak, lehet, hogy hőmérőzni kell, vagy tornáztatni. Ha nincs rosszul a baba, nem sír folyton szerintem várj még egy kicsit.
2009. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar homeroztem,teaztattammindent megprobaltam amit csak hallottam.Az teny hogy a pelust mindig cserelni kell mert mero pisi.A ha pukizik az nagyo budi.Mintha egy felnott pukiott volna.Ezert nem tudom.Na es fele fele aranyban tejes.Eert nehez eldonteni hogy esetleg a tapszer miadt szorulasa van vagy tenleg csak folhasznal a szervezete mindent es ezert van csak pisi.
2009. júl. 10. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg anyatejes babánál ez normális. Nekünk naponta szokott kaki lenni, de a héten 4 napig nem kakilt, felhívtam a dokit, és mondta, hogy adjak neki egy glicerines kúpot. Na az hatott!:) Szerintem kérdezd meg holnap a gyerekorvos.
2009. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnál 9 nap volt a rekord...már a gyerekorvos is hőmérőzte...de semmi! Akkor már csak tápos volt, de 100%-ban felhasznált mindent. A kúp sem használt. Elvileg, ha nem váltottatok tápszert, a baba elégedett, nem sír, pocija nem kemény, akkor nem lehet gond, de igaza van annak, aki a gyerekorvosi gyógypillantást javasolja!

NEm tudom, hogy milyen teát adtál neki, de nálunk a full cukros kamillatea megtette a hatását!

2009. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én kisfiamnál is ez volt a probléma mikor tápszeres lett. Hőmérőztem, adtam neki kamillateát, segített is, de csak átmenetileg. Kamillateát nem javaslom, mert lágyítja a székletet, vagyis hasmenést okoz. Mi kaptunk probiotikumot a gyerekorvostól, amitől szintén ment a hasa. Mivel nekünk van tehenünk, azóta tápszer helyett tehéntejet kap és minden a legnagyobb rendben, naponta háromszor kakil.Emellett szopizik is.
2009. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!