Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénes fejfájástól hányás?...

Migrénes fejfájástól hányás? A többit lent.

Figyelt kérdés
Ma hajnalban arra keltem, hogy borzasztóan fáj a fejem. Már pár éve diagnosztizálták a migrént nálam, de az még sosem fordult elő (mint ma hajnalban), hogy annyira fájjon a fejem, hogy hányjak is. Hányingerem szokott néha lenni a fejfájások alkalmával, de még sosem hánytam tőle. Lehet, hogy rosszabbodott az állapotom, vagy csak elkaptam valami vírust? Mostanában van valamiféle hányós betegség?

2013. jan. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
migréntől simán hányhatsz ... kicsit enyhül is utána (az erőlködés miatt változik az agy vérellátása)
2013. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy hányhatok tőle. De mondtam, hogy évek óta megvan a fejfájásom és még sosem fordult elő ilyen. Nem is egyszer hánytam, hanem legalább 4-szer és nem mindig enyhült a fejfájás.
2013. jan. 8. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán hányhatsz tőle, nekem az első menstruáció előtt volt 2 hónapig migrénes korszakom ( ez 17 éves koromra teljesen megszűnt), úgymond az első komolyabbnál hánytam, lázas lettem, és enyhe hallucinációk is voltak.... Lehet kapni a Rossmanban kék fejreköthető (szemnek van rés, olyan mint egy farsangi szemmaszk:D) zselés maszkot, hűtőben kell tartani, nekem amikor felvettem maximum fél órán belül elmúlt a fejfájás.... persze kinekmi, de nekem 2-3 Cataflam SEMMIT nem segített.
2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy eddig még nem hánytál tőle, de lehet más is, menj orvoshoz!
2013. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó, hát én Cataflam-mal nem is próbálkozok. Írt ki a kórház nekem 2 féle gyógyszert. A Divascan-t, amit naponta 3x kell szednem, meg a Flector Rapid-ot. Azt csak akkor kell meginnom (mert ez egy kis tasak fehér por, amit vízben fel kell oldani), ha érzem, hogy közeleg a fejfájás, és ez megállítja (legtöbb esetben...).

Szóval akkor simán lehet az is, hogy ez a migrén most így jött ki rajtam, és nem valami vírust kaptam el?

2013. jan. 8. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
simán
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!