Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok merülve....

Teljesen ki vagyok merülve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton aludtam utoljára normálisan család meg suli miatt. Balhé van itthon, tiszta ideg vagyok meg nemrég veszítettem el egy fontos embert, suliban 7-ből álltam bukásra, most már csak 4-ből kell javítanom. Hajnalig tanultam minden nap de mikor befejeztem lefeküdtem vagy 1 órára aztán indultam suliba. Meg heti háromszor dolgozom délután. Nem zavarna a suli ha nem most érettségiznék csak semmi kedvem maradni. Mit tegyek? Már nagyon kivagyok.

18/F


2013. jan. 9. 15:57
 1/1 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Aludni próbáltál már? Teljesen értelmetlen hajnalig tanulnod. Gondolom nem igazán sikerül megváltani a világot pár nap megfeszített tanulással. Ha fél évkor buksz, attól még nyugodtan mehetsz érettségizni. Majd év végéig kijavítod. Próbáld meg kipihenni magad, utána sokkal jobb lesz. Ha úgy érzed segítségre van szükséged, akkor szerezz valami TERMÉSZETES anyagokból készült nyugtatót (pl teát) és azt használd. Mesterséges sz@rokhoz még véletlen se nyúlj. Minden jót!
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!