Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megerőltetés miatt szúr a...

Ha megerőltetés miatt szúr a térdem, a sebészetre kell mennem vele?

Figyelt kérdés
160 km-t szobabicikliztem 2 délután alatt (tesis hülyeség), és most úgy fáj a térdem, hogy nem tudom a lábam behajlítani, lépcsőzni meg pláné. Alaphelyzetben is érzem, hogy fáj. De állni azért még tudok rajta:) Ilyenkor sebészetre kell ugye mennem, ott röntgenre küldenek, stb? Volt már hasonló térdfájásom, de nem emlékszem hova mentem vele. Legalább 2 hetes tesi felmentés kéne, csak pingvines közlekedésre vagyok alkalmas:S

2013. jan. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Felmentést írhat háziorvos is (valószínűleg).


Röntgenezni azért nem kell, mert nem ért baleset. Semmi hirtelen, ismeretlen dolog nem történt. Túlerőltetted.

Nem a te hibád, a térdünk nem arra van hogy ennyit tekerjünk, vagy fussunk..

Én már megtanultam, hogy vigyázzunk rá. Az edzéseim is ízületkímélőek, és ezt tanácsolom mindenki másnak is.


Pihentetni kell, biztos hogy bizonyos masszázsok, akupunktúra segíthet valamennyit.

2013. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ortopédia.
2013. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!