Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye ez nem vakbélgyulladás?...

Ugye ez nem vakbélgyulladás? Fontos

Figyelt kérdés
a hasam néha jobb oldalt szurkál, nem nagyon faj de azért érzem kb 4 napja , láz,fejfájás ,hányinger, , nyirokcsomok megduzzadása, a doki torokgyulladást mondott mert csunya piros a torkom ,de nem nagyon fáj a torkom, izzadás ,hidegrázàs. ennyi .ugye nem lehet vakbélgyulladásom ??
2013. jan. 9. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondom, hogy nem lehet, és mégis az van, akkor megvárod, amíg perforál?
2013. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem . de anyu szerint sem az .de én azért félek
2013. jan. 10. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hát, akkor menj el az ügyeletre. csak majd ne lepődj meg, ha kiröhögnek, vagy elhajtanak a francba. miért nem hallgatsz az okosabbakra?
2013. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem egyik óráról a másikra lett 39 fokos lázam és másnap már mindent kihánytam, még a folyadék sem maradt meg bennem. Harmadik nap már kemény volt a hasam alja és fájt is. Még aznap délután a műtőben találtam magam...
2013. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem influenzás vagy, maradj ágyban, szedd a gyógyszereidet, pár nap és jobban leszel.
2013. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem szombaton mégcsak hőemelkedésem volt,vasárnap ota pedig làzam . nincs hasemnésem,se székrekedésem . de igazábol máskor is fájtigy a hasam amikor több ideig nem pisiltem és akkor és most is ugy fáj . de lehet hogy csak felfáztam vagy nem??
2013. jan. 10. 00:16
 7/8 anonim válasza:
Szia. Akár elhiszed akár nem nekem egy évig volt gyulladásban a vak belem, háromszor voltam kórházban, egyszer sem jöttek rá a baj okára. Aztán nagyon rosszul lettem, menni alig bírtam. Úgy jöttek rá a vakbél gyulladásra hogy felnyitottak, mert tudták hogy fáj a hasam jobb oldala, de vérvétel és uh nem mutatott gyulladást, a doki szerinte csoda hogy élve megúsztam. Ezzel nem meg ijeszteni akarlak, csak ha nem múlnak a tünetek a napokban, akkor menny vissza a dokihoz, hogy még mindig fáj, el fog küldeni vérvételre. Jó bullást!
2013. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most már szinte nem is fáj kb 2-3 orája 1-2 szurkált . valamikor decemberbe voltunk vérvételen,plusz vizelet vizsgàlaton mert nagyon fájt a homlokom sajnos kicsi korom ota . és a leleteken a gyulladás vagy mi kicsit magas volt . de akkor is otthon maradtam . de akkor lehet hogy csak a nagypapám halála viselt meg .Nem tom. 5 napja magas a lázam ma is 38 volt, hányingerem minden evés utàn van pedig alig eszek valamit
2013. jan. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!