Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek a nyaki...

Dika5 kérdése:

Volt már valakinek a nyaki gerincétől szédülés?

Figyelt kérdés
Nekem szokott, egy rossz mozdulat és megszédülök, sokáig nincs, /évekig/ aztán megint előjön.
2013. jan. 10. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami gond van a csigolyákkal, meszesedés, vagy hasonló valami. Nézesd meg, mert ez nem normális dolog.
2013. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy ez a nyaki gerinc okozza ?

Én jobban tippelek a fülre,szemre ,de egy hirtelen vérnyomás változástól is lehet .

2013. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a nyaki gerincem okozza, mert ki van vizsgálva. Én csak hasonló betegekre vagyok kíváncsi, bocsi, de nem az okoskodókra.../tisztelet a kivételnek/
2013. jan. 10. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok nyűglődést okozott már az általad is leírt probléma. Ilyenkor fizikoterápia és gyógytorna tud valamennyire segíteni rajta (legalábbis nekem). A probléma az lehet ilyenkor, hogy a meszesedett vagy nem megfelelő helyzetű csigolyák nyomják a vertebrális artériát és nem megfelelő a vérellátás.

Itt írnak róla: [link]

2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én már több mint fél év ezzel szenvedek, mármint több mint fél éve szédülök. Én is ki lettem vizsgálva, nincs meszesedés, se neurológiai, se gégészeti ok. A doki (reumatológus) azt mondta, hogy a nyaki izmok gyulladás vagy húzódás miatt (el)nyomják az idegszálakat a fülnél.

21/L

2013. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!