Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfajas (homlok-szem kornyeke...

Fejfajas (homlok-szem kornyeke) es hanyinger. Mar par napja. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár egy homloküreg gyulladástól is lehet, amit mondjuk a huzattól is kaphattál.

Amúgy meg frontok vonulnak át napjainkban és nekem is sűrűbben fáj a fejem, meg jön ki a migrénem ami hányingerrel jár. De ha nem szűnik pár napon belül el kell menni dokihoz, mert legrosszabb esetben agyi történés tünete is lehet, de ez nálam szakmai ártalom, egészségügyben dolgozom :)

2009. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oo akkor talan a legjobb emberre akadtam :) mar van jopar napja ez h csak ugy jon a semmibol... aztan csak ugy huzodik es nem mulik... de nem mondannam azt h ez olyan eros illetve lukteto fajdalom... inkabb tompa... es tudni kell h mostanaba nincs eppen a legjobb formam, nyar elejen volt h rosszul lettem, akkor voltam orvosnal... aki azt mondta h nem szabalyos a legzesem, igy keves oxigen jutott az agyamba...ezert estem ossze... es a vernyomasom sincs eppen a toppon...:/ gyakran alacsony :(
2009. aug. 28. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, mondom nálam ez szakmai ártalom, de én elmennék egy neurológus orvoshoz, aki megvizsgált esetleg kiír CT-re MR-re hogy megnézzék az agyadat és az agyi ereidet. lehet attól is. Tud migrénre jó csillapítókat is irni a neurológus.

Plusz megnyugodnál.

:) háziorvostól kell neurológiára beutalót kérni.

2009. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neurologuslan mar jartam... es csinalt mar ilyen tesztet o mondta h nem szabalyos a legzesem...
2009. aug. 28. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én nemtom milyen neurológus volt az aki megvizsgált és ennyit tudott mondani a végén. Azért a szakmában is vannak kóklerek. Egy normálisabb elküld CT-re vagy MR-re mondom, nem pedig a légzésedre hivatkozik. Jó mondjuk én 2003 óta egy szinvonlas kórházban dolgozom, ahol nálunk sz ilyen kókler előfordulása kizárt. Mint írtam, sok minden tünete is lehet amit érzel, egy orvosnak kötelesessége a végére járni.

Orvost tudok javasolni, ha gondolod, persze ingyenes mert állami kórház, úgyhogy ha gondolod... :)

2009. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves vagy koszonom... :) de adok meg egy eselyt azt en orvosomnak ha napr napon belul nem javul :/ akkor mar raszanom magamat meglatogatni a dokit :/
2009. aug. 28. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is napok óta fáj a fejem, de nincs hányingerem. sztem a frontok miatt lehet, de simán lehet a huzattól vagy ventilátortól, mert húzódik a fülem felé.svédcseppel szoktam kezelni, sztem az jó! próbáltátok már?
2009. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
e-e... meg nem is hallottam rola... en a fejfajasra fajdalom csillapitot szoktam hasznalni
2009. aug. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!