Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marciusba megyek egy nagy...

Marciusba megyek egy nagy vizsgalatra Kanadaba ver vizelet. Meddig mutathato ki a szervezetedbe a kokain? Mit tegyel hogy ne lehesen ki mutatni?

Figyelt kérdés

#kisbaba5
2013. jan. 10. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Az én szervezetemben nem mutatható ki, ugyanis nem használtam soha. És nem kell tennem semmit.
2013. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hajdól pontosabban a hajhagymákból 5 évig..vérből 6 hónap.vizeletből 3 hónap,mocskos egy anyag. vegyszer nem vitamin,
2013. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosak az adatok amiket leírt az előző válaszadó. DE, ha egészségügyi kivizsgálás lesz, akkor nem csinálnak drog tesztet külön, csak ha kimondottan ilyesmi miatt mész, vagy ha rosszak lesznek a májeredményeid, akkor talán. Különben meg is mondhatod én meg szoktam mondani a dokimnak régen, hogy füveztem (most már nem élek vele), köti a titoktartás és kész.
2013. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igasag hogy kimondodtan drog tesztet fognak nezni.
2013. jan. 11. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
uch...sajnálom, azt viszont nem tudod kijátszani... esetleg egy méregtelenítés, de az is inkább halottnak a csók.
2013. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na? Mi volt? Lecsuktak végül?
2014. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!