Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom megsergetett -pörgetett...

Párom megsergetett -pörgetett pár másodpercig játékból, ami olyan jól sikerült, hogy azóta is alig térek észhez, normális ez?

Figyelt kérdés

Ő azt mondta akkor,hogy nem kéne,hogy ennyitől bajom legyen.Tényleg nem tartott sokáig. Én akkor még sírtam és nevettem egyszerre.

Azóta már több mint fél óra eltelt és még mindig szédelgek,alig tudok koncentrálni,na erre már Én is azt mondom,hogy ez nem normális.

Mi bajom lehet,ami ezt válthatja ki? Mikor fog elmúlni?

Köszi!:)



2013. jan. 11. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd idővel vissza rázódsz . :-))
2013. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira már nem szédülsz,hisz hiba nélkül irsz.

Feküdj le,igyál,elmúlik.

2013. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jópárszor javítanom kellett.:o
2013. jan. 11. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvagy tőle szokva, gyakrabban kellene!

Emlékezz vissza, hogy gyerek korunkban mennyit forogtunk, úgy, hogy egymás kezépe kapaszkodva, meg lehet azt szokni. Gyakoroljátok többet! :))))

2013. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is attól félek,hogy most rá fog kapni erre,mert tetszik Neki,hogy így elszédültem!:D Szóval lehet lesz "gyakorlás",de ez inkább szadizás.:) Lassan másfél óra eltelt. Mikor itt írta egyik Kedves Válaszolóm,hogy feküdjek,ledőltem,most keltem. De még mindig nem az igazi.:)

Köszi Mindenkinek!

2013. jan. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!