Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtud-e változni valaki, aki...

Megtud-e változni valaki, aki valaha drogozott?

Figyelt kérdés

Kérném olyan emberek válaszát,akik használtak már drogot(elsősorban kólát)!

Párom mióta velem van nem él vele(elmondása szerint) és hiszek is neki. Miattam otthagyta azt a társaságok akikkel együtt szívott, néha találkozunk csak velük,akkor is józanul. Azt mondta, már eleget szívott,elég volt,szívesen változott meg, szeretne családot,velem tervez.

Ténylegesen le lehet szállni a cuccról,ha előtte sűrűn szívtak a barátaival? Majd 5 évig változó gyakorisággal, de azért havi 1-2 alkalommal buliztak. Vettem már részt ilyen összejövetelen,ténylegesen drogosokról van szó,nem partydrogosok (tányérra húzzák ki az utcákat, felválltva szívnak, aztán egész este táncolnak és haverkodnak....stb)

Ha párom elmegy hozzájuk honnan lehetek biztos benne,hogy nem csábul vissza? Mindig azt mondja,hogy higgyem el,nagyon jó dolog,meg szerette csinálni,de elég volt neki,most már más dolgok a fontosak. Előttem sose szívott be,nem akartam úgy látni,kiábrándulnék belőle,eben biztos vagyok.

Kérlek segítsetek,mert döntő fontosságú a kapcsolatunkban. Én úgy látom,hogy sikerült letennie, de ha valami tényleg olyan jó ahogy mondja, hogyhogy nem kívánja meg újra és újra? Főleg ha mellette fél méterre szívják? Hogy tudja valaki ezt letenni? Mondta,hogy az elején nagyon nehéz volt és ha mellette szívták inkább hazament,de az elmúlt, túl tudott lépni. Kérlek írjatok tapasztalatokat, akár priviben is. Köszönöm.



2013. jan. 11. 22:59
 1/5 Tejbegrízeskenyér RX válasza:
Tudod aki drogozik, az hazudik is. Te meg szeretnél hinni neki.
2013. jan. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megvaltozhat pl en. De oszinte leszek... A kola sokmindenre raveszi az embert. Tapogatozz ovatosan.
2013. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Évi59 válasza:
Ha nem elég erős ahhoz, hogy megszüntesse azokat a kapcsolatait, akkor óvatosan higgy neki! Teljesen el kellene tőlük határolódnia, mert egyszer lenn, egyszer fenn alapján, bármikor visszaszokhat a korábbi 'jóra'.
2013. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Itt egy olyan drogról van szó ami hamar okoz fizikai függőséget. Ne találkozzon a barátaival pár hetet. Ha izomgörcsök, hirtelen leveri a víz vagy feszült lesz akkor az elvonási tünet...a drogosnak nme a keze remeg mint az alkoholistának...fájdalmai vannak, ingerült, depressziós észre venni
2014. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En voltam kokemeny fuggo.

Hatalmas dontes es megnagyobb lemondas annak a szemelynek. Mindene elveszik amit addig tett erdekelt vagy szeretett.

De meg lehet csinalni. Akarattal, alazattal magad es az elet irant. Van aki megtudja tenni valaki keptelen ra. A lenyeg h keves embernek megy de elete vegeig kiseri...

2014. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!