Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a mozgásszervi...

Mi a neve ennek a mozgásszervi betegségnek és hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy az utóbbi években keveset mozogtam, és szinte egyáltalán nem hajoltam. Ennek eredményeként csak nagyon kis szögben tudok hajolni. Gerincferdülésem is van, aminek a kezelésére végzek hát- és hasizom-erősítő gyakorlatokat végzek,de úgy gondolom, hogy ez nem elég. Mivel érhetném el, hogy a hajolással kapcsolatos problémám is helyrejöjjön?


Kérlek ne írjatok semmi olyat, ami pénzbe kerül, mert nincs pénzem.



2013. jan. 12. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Terhességem elején nem mertem tornázni bizonyos okokból, csak a 14. héten kezdtem el, addig szinte csak pihentem mert pihennem kellett. Én se tudtam hajolni szinte plusz fájt minden mozgás mikor elkezdtem tornázni. Lassan 2 hete csinálom és teljesen rendbejöttem. Napi fél óra kismamatorna nálam csodákat tett :)
2013. jan. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!