Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat bal oldalt a...

Mitől fájhat bal oldalt a bordám alatt? Lehet gyomorfekély?

Figyelt kérdés

kb úgy 5napja kezdődött, bal oldalt a bordám alatt elkezdett fájni de csak nagyobb levegővételnél érzem. először azt hittem hogy meghúztam ott valamelyik izmom, de annak már meg kellett volna szűnnie.

lehet, hogy köze van ahhoz, hogy gyomorfekélygyanús vagyok/voltam? vagy a hasnyálmirigyemmel, esetleg a lépemmel lehet valami?


2013. jan. 12. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomor biztos nem .
2013. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony lehet. A gyomor a hasüregben a bal oldal felé görbül és a fekélyesek bal oldali fájdalomról szoktak panaszkodni. De az nem függ össze levegővétellel. Valószínűbb, hogy mégis izomhúzódás áll mögötte, ami gyakran 2-3 hét alatt gyógyul.
2013. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az epéd is fájhat ott...az nem vészes lehet hogy érzékeny vagy a fűszeres ételekre.
2013. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az máj és az epe a jobb oldalon van.Egy esetben fájhat epe a bal oldalon,ha situs inversusa van.
2013. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!