Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek tört már el csontja,...

Akinek tört már el csontja, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Illetve meddig volt gipszben, milyen rossz tapasztalatokkal?

2013. jan. 13. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 10 éves lehettem, foci közben ráestem a csuklómra. akkor annyira nem is fájt, de pár órával később nagyon bedagadt, menni köllött kórházba, ott mondták, hogy orsócsont-törés. 3 hét gipsz, 3 hét gipsz nélkül, de felkötözve. nem volt nagyon kellemetlen, hamar beforrt, de hát kicsi voltam még. sosem fájt később, még időváltozáskor sem.
2013. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellcsontom, gépkocsibalesetben. Ezt nem rögzíti, nem is fáj, csak fura érzés,hogy mozgásnál valami lötyög odabent.
2013. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap hajszálrepedés lett a boka csontomban!6-hét gipsz!Nagyon szar!Senkinek nem kivánom ezt!!!! :SSSS
2013. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban volt bokatörésem. Nem műtötték,de 8 hétig volt begipszelve. Gipszben töltöttem az egész nyári vakációt. Nem fájt,de kényelmetlen volt és nem nagyon tudtam vele mozogni.

Tavaly,már felnőttként eltört a csuklóm. Műtét volt és három hét kényelmetlen gipsz. Két hete kivették a fémeket is,azóta tökéletesen működik a kezem. A törés,műtétek,gipsz,gyógytorna alatt fájdalmat szinte alig éreztem.

2013. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy,hogyan történt? A boka törésnél megcsúsztam a sáros úton és a kibicsaklott bokámra "ráültem".

A csuklótörésem pedig egy egyenetlen járdán volt,ahol megbotlottam és a kezeimet előre téve elestem.

Utolsó válaszoló vagyok.

2013. jún. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!