Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire alapos egy anyajegysz...

Mennyire alapos egy anyajegyszűrés? (27/ffi)

Figyelt kérdés
Ma voltam bőrgyógyásznál, kértem a dokit, hogy vizsgálja meg az anyajegyeimet, mivel sok van és fehér bőrű vagyok. A felsőtestem kb. 2 perc alatt átfutotta egy nagyítóval, egyet talált a hátamon, amit eltávolításra javasolt, majd megkérdezte, a lábaimon vannak-e anyajegyek. Mondtam, hogy igen, mivel van több is. Messziről ránézett, azt mondta, oké. Kérdeztem, van-e lehetőség anyajegyszűrő vizsgálatra, értetlenkedve visszakérdezett, hogy mire gondolok. Szóval azt már szóba sem akartam hozni, hogy intimebb helyen is vannak anyajegyeim, mert úgy látszott nem nagyon érdekelte. Elég gáz, hogy az ember rákészül egy ilyen vizsgálatra, miután cikkekben-riportokban hangoztatják a veszélyeket, a szűrés fontosságát, erre úgy tűnik, félvállról veszik az egészet.

2013. jan. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen alapos azt nem tudom ,de engem se néztek meg rendesen. Célzott a doki ,hogy van magánrendelése.
2013. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Üdv a szép magyar valóságban!
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem magánrendelésen 3000-et kértek az anyajegyszűrésért, az nem akkora összeg, és megkukkolta rendesen mind.
2013. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az anyjegyre léteznek bőrgyógyász onkológusok, ilyenekkel ezeket érdemes felkeresni.

Google > bőrgyógyász onkológusok

2013. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk én magánrendelőben voltam, de azért ennél lényegesen alaposabb volt..tetőtől talpig átnéztek, hátul is, még a bőrt is hátrahúzta a péniszemen a doki. De éppen ilyen alaposnak képzeltem el az egészet...
2013. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# És ez mennyibe került?
2013. jan. 30. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
8000 Ft
2013. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lantos Szilvia ***** válasza:
ÉN 5000 forintot fizettem és tetőtől talpig mindent megnézett a doktornő, amit olyannak látott, hogy meg kell néznie, de vannak olyan típusú foltocskák is, amiket felesleges nagyítózni, mert nem lehet veszélyes egyáltalán. Inkább magánrendelés, bár ott is ugyanolyan eszközt használnak, csak részletesebben vizsgálnak, megmérik a méretét, állagát nézik. Én kórházban dolgozom, de a bőrgyógyászaton is megnézik rendesen, műszerrel, amit meg kell. Ami meg nem okozhat gondot, azzal nem kell foglalkozni. Vigyázni kell a bőrre, csodát a bőrgyógyász sem tud tenni.
2013. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!