Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Scheuermann kór betegség...

Scheuermann kór betegség esetén van olyan gyakorlat, ami kifejezetten nem ajánlott?

Figyelt kérdés
Tesi órára gondolok itt konkrétan, ugyanis mi szoktunk dzsúdózni például, és szerintem a gerincemre nem lenne a legjobb hatással az, ha egymást dobálgatnánk, meg a hátra esések stb... Szerintetek ez okoz gondot, vagy nem számít? Meg a felülésekkel vagyok "bajban", azon a kőkemény padlón hanyatt feküdni, majd felülni... Nekem attól fáj a hátam ha lefekszem valami keményre, vagy akár puhára és fel kell keljek.. Hordok fűzőt is, szeretnék meggyógyúlni, márha lehet, vagy legalábbis javulni. Tehát vannak olyan dolgok, amiket tesiórán csinálni szoktak, de a scheuermann kór miatt nem kéne?
2013. jan. 15. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

olvasd el és választ kapsz


[link]


[link]

2013. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van Scheuermenn gyógytorna,ezt mindenképpen kellene végezned,nem szabad megeröltetned magad.Orvos,gyógytornász nem mondta el mit szabad,mit nem?Torna órán bizony vannak olyan gyakorlatok,melyeket nem volna szabad végezned.Járj utána!Annak idején nálam sajnos későn állapították meg,és elég sok problémám van,amit ki lehetett volna küszöbölni....
2013. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!