Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Mitől?

Ez mi lehet? Mitől?

Figyelt kérdés
Néha zsibad az arca a barátnömnek meg fáj a feje...elötte utána össze vissza Dec 31 töl kb...De szemüveges is és nem nagyon hordja..mostanában igen mert eröltettem(de nem javult neki)...orvoshoz nem akar menni :(.Picit aggodó vagyok...félek ne hogy agyvérzése legyen vagy valami ilyesmi...24 éves nem kövér nincs magas vérnyomás 130-140 körül van neki....Mind két arca szokott zsibadni össze vissza nem csak az egyik oldal.

2013. jan. 17. 10:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz. Biztos ami biztos. Mondd neki hogy aggódsz érte. :/
2013. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon makacs...soha nem volt még csak házi orvosnál se...10 évente meg fázik egy picit......nem dohányzik nem iszik nem anyagos...mondjuk nem is sportol :)...de minden napos a fejfájás.
2013. jan. 18. 04:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Kávét se iszik és nagyon zsírosat se eszik.....
2013. jan. 18. 05:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!