Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábon lévő vastag körömgomba...

Lábon lévő vastag körömgomba eltűntetésére megfelelő gyógymód a külsőleg használatos scholl fungal nail ecsetelő és reszelő?

Figyelt kérdés

milyen gyakran kell használni és reszelni a körmöket? és a 3.8 ml meddig lehet elég?

gondolom még fertőzött lábra nem érdemes új zoknit hordani, mert megfertőzi azt is, de fertőzött zoknit sem érdemes gyógyuló félben lévő lábra adni, mert visszatér.

apámnak már úgy nőnek a körmei, de a bőre is piros, belsőleg most nem használ semmit,



#ecet #teafaolaj #scholl ecsetelő
2013. jan. 17. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:

az ecet és a teafaolaj is használ? sokan dicsérik

vajon a scholl is úgy beválik mint a Nailner

2013. jan. 17. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:
A stiftek semmit sem érnek. Nekem a canespro ért valamit. Lemarta a gombás részt pár nap alatt. Utána érdemes ecettel kenegetni, naponta. Vagy az antibiotikum kezelés, fél évtől 1 évig terjedhet az időtartama. És nem olcsó, viszont jó drága + tönkreteszi az emésztésed is.
2013. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

A gombás körmöt mind addig kezelni kell amig az ujjon van .

A teljes lenövés még egy évet is meghaladhat .

A tiszta zokni nem fertőz,legyen az új ,vagy használt.

Nem biztos hogy a márkás nevü ecsetelők használnak .

Kicsit jobban utána kellene érdeklődni a gyógyszertárakban

Hol mit ajánlanak !

2013. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt ajánlották, és mondták belső kezelés nélkül is hat, de sok volt náluk, amit ugyanúgy ajánlottak, kb 4800 ft, 3.5 ml, és 5 eldobható reszelőt adtak hozzá, ez is ecsetelő
2013. jan. 17. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem a reszelős megoldás nagyon gusztustalan, h nem lesz köröm, Nekem a múltkor a Nailner elmulasztotta. igaz, hogy jó sokáig tartott vagy 2 hónapig rendszeresen kenegettem, de megérte. és nem kellett köröm nélkül lennem.
2013. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A körömgombát csak elkapni könnyű, kiirtani szinte lehetetlen. Menj el bőrgyógyászhoz, ő tud ajánlani többféle módszert, a 3000 ft ostól a 150000 ft.ig A maszek lézeres kezelés, még ennél is drágább. Viszont hiába irtod ki horror áron, egy idő múlva újra elkaphatod.
2013. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 airhogs válasza:

Nekem a Mycosan vált be. A patikus ajánlotta és nagyon bevált. Szkeptikus voltam, mert a többihez képest olcsó volt, de szépen folyamatosan eltüntette pár hónap alatt a gombát mindkét körmömről.


Azt hittem más sosem múlik el, szóval nagyon örültem

2016. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!