Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remegés mitől lehet?

Remegés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hipochondernek tűnni, de úgy fél-1 éve a mozgásom kezd egy Parkinson-kóros betegére hasonlítani. Remeg kezem-lábam, a kulcslyukat csak sokadik próbálkozásra találom el, egy sima poharat nem bírok úgy tartani, hogy nem lengene ki a kezem. Elég ijesztő és nem tudom, hogy csak az elmúlt beteges időszak miatti legyengülés (+ vastablettát is szedek), vagy tényleg gondolnom kell valami rosszra?! Milyen vizsgálattal lehetne kideríteni? Vérvételben semmi nem látszik, igaz?

2013. jan. 17. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
21/F
2013. jan. 17. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos tudni fogja hová küldjön tovább kivizsgálásra. Addig is Omega 3 olajat, halolajat, magnéziumot és B vitaminokat ajánlok magas adagban.
2013. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A háziorvosom annyit ér, hogy minap is kiröhögött, mert egy "szimpla" torokgyulladás miatt fáradtam el hozzá és elraboltam 5 percet az idejéből (mellesleg én csak egész éjjel nem aludtam, nem szempont)...


De nyáron meg félrekezelt és miatta kaptam tüdőgyulladást, szóval nem igazán bíznám rá magam. Előbb váltok.

2013. jan. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!