Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a tikkelés,...

Mit tehetek a tikkelés, remegés ellen, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

17/f.

Egy éve vettem észre elösszőr hogy tikkel a fejem de akkor még nem volt vészes .Most viszont szinte egésznap tikkel és van hogy el kezd remegni a fejem,kezem és lábam...

Mi lehet a bajom?Mit tudok vele csinálni?Rosszabbodni fog még?

Légyszives komoly válaszokat adjatok...



2012. nov. 23. 23:52
 1/3 anonim válasza:

Udv:

En is atestem ezen,nalam gyermekkori serelemnek,idegeskedesnek tudtak be az orvosok,pedig tobbnel is megfordultam,de elnottem.....mostanaban jott elo de migren alapu fejfajaskent.Most migrengyogyszert kaptam ra es ez segit.Nyugodj meg,menj el vele orvoshoz,mert ha tenyleg komolyabb,csak o tudod segiteni.Ne ijedj meg sokaknal jelentkezik gyakran migren es a tuneteket olvasva ez csak az lehet.Sok folyadekot kell inni es minden oraban legalabb 5 percet szelloztetni.Kipihenni magad,mert az is okoz fejfajast.Szep napot!

2012. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tikkelés hátterében mindig halmozódó szorongás és feszültség áll. Veszélytelen, de kellemetlen tünet. Kezelést nem igényel (nem is lehet), a kiváltó ok rendeződésével spontán szűnik.
2012. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sok folyadékot szokok inni de a fejem az nem szokott fájni.
2012. nov. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!