Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nullásgéppel lehetséges...

✮ʝօк&# kérdése:

Nullásgéppel lehetséges valamilyen szintű intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
16/F.Egy haverom kotyogta ki, hihetek neki? Mivel nagyon nem szeretem a borotvát, azért teszem fel a kérdést. Vagy mi a legjobb módszer férfiaknak? Higiéniai és esztétikai szempontból is fontosnak tartom.

2013. jan. 18. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és ha kiröhögnek, ha nem, én nullással tolom le, mivel a borotvát nem bírom, nagyon be tudnak gyulladni a szőrtüszőim, ha meg hagyom nőni, akkor szúr a szőr, végső elkeseredéseben próbáltam ki, és jó bejött, ráadásul nem is nehéz. Fürdés után behintőporozom, és letolom, a gépet kitisztítom. :) Nyugodtan kipróbálhatod, egy nagyon kicsi rövid szőr marad, de nincs több szőrtüszőgyulladás, és fájdalom.
2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 18. 13:34
 3/3 anonim válasza:
Én is azzal szedtem le régen és bevált,olyan nagyon aprocska kis szöröcske maradt,hogy csak ilyen pontok látszanak ennyi,de amugy ugyanolyan sűrűségben kell ,mint a borotvát.De én most nem rég vettem a barátnőmnek karácwsonyra egy olyan epilátort,ami ilyen utólag egyből lejegeli,egyáltalán nem fáj:P
2013. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!