Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kardiológus ellentmond a...

A kardiológus ellentmond a tüdőgyógyásznak mamám betegségével kapcsolatban. Most szerintetek mi van?

Figyelt kérdés

Szívbeteg régóta. A nagyfokú fáradtsága miatt pulmonális hipertónia gyanújával elküldték kivizsgálásra. Volt is jó pár keserű napom, hisz ez egy komoly állapot, tudom hogy nem jó a túlélési arány, pár éven belül belehalnak a betegek.

Elmentem mamával a tüdőgyógyászatra az eredményért, a doktornő azt mondta, hogy a tüdőfunkciók és minden más eredmény alapján kizárható a betegség.

Viszont a kardiológus azt írta a papírra, hogy ő EKG alapján pulmonális hipertóniát diagnosztizál.

Most akkor mi van?

Egyébként úgy olvastam, hogy nagyon köhögnek az ilyen betegek, de mama nem, csak amikor megvan fázva. Csak nagyon fáradékony, de van sok betegsége, sok gyógyszert szed, lehet hogy ez miatt. A vérnyomása és a pulzusa jó (persze gyógyszerrel).

Most szerintetek mi van? Az orvostudakozón megkérdeztem egy belgyógyászt, ő azt válaszolta, hogy ez a betegség a tüdőgyógyász kompetenciája.

Kérlek mondjatok valami biztatót! Van még remény?


2013. jan. 19. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes volna egy másik kardiológussal konzultálni az ügyben. Vigyétek magatokkal az összes papírt, és a mami is menjen (hogy meg tudja vizsgálni a doki).
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!