Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy hogy...

Csak nekem tűnik úgy hogy olyan hamar halnak meg az emberek?

Figyelt kérdés
Egy csomó ismerősöm olyan fiatalon meghalt. kb 1 rokonom van meg a nagymamám 80 év fölött de egy csomóan meghaltak már 50 éves koruk körül. Tényleg alig éltek még, épphogy felnőttek a gyerekek és bumm. Olyan ijesztő meg szomorú ez. Nagyon fiatal az 50 év szerintem. És nem balesetben haltak meg, hanem betegségben.
2013. jan. 19. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsés helyzetben vagyok, mert nem halt még meg senkim, de egyetértek veled, az 50 év szerintem is nagyon fiatal.. ha belegondolok, akkor anyukám 11 év múlva meghalna, borzasztó lenne..

Betegség ellen sajnos nem lehet sokat tenni, egészségesen kell élni, ami elég nehéz a mai világban

2013. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem kb 18 éves koromig nem halt meg senkim, most meg folyamatosan halnak meg közeli, távoli rokonok, ismerősök, családtagok, és mind 50 körüliek, vagy fiatalabbak.
2013. jan. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!