Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Varázsgomba? Tapasztalatok?

Varázsgomba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének! (soha nem volt efféle élményben részem)

2013. jan. 20. 00:33
 1/5 an00nym ***** válasza:

[link]


ctrl+f gomba

2013. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
nemtudom kaptal-e mar valaszt, vagy hogy mikor tetted fel ezt a kerdest, de szivesen beszelgetek errol, ma kemeny 8 ora tripem volt es sok mindent nem ertek en sem
2013. okt. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vizililiom ***** válasza:
93%
Nekem segitett megszabadulni a káros szorongástól és bénitó félelmektől. Később olvastam ezt a hatását egérkisérletek is bizonyitják. Az egereknek megszűnik a félelme. Hosszú ideig eltart a gombának tulajdonitható pozitiv hatás. Hozzászokni nem lehet, függőséget, toleranciát nem vált ki, de komolyan kell venni, fel kell rá készülni testileg-lelkileg, ez nem egy party drog. Depressziósokon végzett kisérletek is pozitiv eredményekről számolnak be.
2013. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cutelány válasza:
83%

Nekem mesélték.

Volt egy haverom aki kirakta szírtani a varázsgombákat az ablakba és másnap délután amikor haza ment megebédelte a gomba levest.Bement a szobába és a gombák eltűntek. Csak annyi maradt benne meg hogy az egész család azon nevetett hogy van egy 6 méteres lepke a házban:D

2014. jún. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nahát ez a gomba leves evős sztori nagyon süt.
2022. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!