Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözésre megyek és...

Gyomortükrözésre megyek és nagyon félek, elvileg refluxom van, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon félek tőle. Valaki el tudná mesélni,hogy milyen?

Mikor pl: a háziorvos megnézi az ember torkát,és utána már bocsánat okád,akkor automatikusan elhúzza a száját,és ugye az orvosnak ki kell vennie a pálcát,na most itt ilyenkor mi a teendő? Rám jön a hányinger,és akkor bennem lesz az a cső,szal értitek? Kérlek titeket nyugtassatok meg,nagyon félek. Milyen?



2013. jan. 13. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem fordult elő. Először is éhgyomorral mész, nincs mit kihányj. Másodszer pedig, lidokain spray-vel érzéstelenítik elótte. Úgy hogy nyugi. Amikor legutoljára nekem csinálták, akkor az ajtón való belépéstől kezdve, beleértve az előtte való eligazítást, az érzéstelenítést, a vizsgálatot magát, az ajtón való távozásig bezárólag pontosan 2 percig tartott az egész. Ráadásul egy orvostanuló csoport is benn volt a helyiségben, és a doki nekik is elmagyarázta, hogy mit látnak bennem. 2 perc. Jó mélyeket kell lélegezni, az orrodon keresztül, nyugodtan feküdni.
2013. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
van mitol felned sajnos :S nekem egyszer volt tukrozesem, de utana rogton megfogadtam, hogy soha tobbet nem engedem!
2013. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod fizetni én a helyedben inkább altatásban kérném. ( sajna 60 ezer körül van)
2013. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Borzalmas... én nem éltem át szerencsére, csak láttam. :S Ledugtak egy csövet a bácsinak, oldalra fektették, szerintem jobban kínlódott akkor mint magától a refluxtól. Egyébként én is reflux gyanús vagyok, de nem engedem hogy tükrözzenek. Inkább bekapom néha azt a savlekötőt :/
2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm szépen,megnyugtattál valamelyest,de mikor elolvastam a többi hozzászólást,már jobban parázok,mint eddig...
2013. jan. 13. 23:13
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nem megijeszteni szerettelek volna :S
2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
koszond meg a tobbiekneknek is, hogy nem hazudnak bele a pofadba!
2013. jan. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

De elsősorban olyan válaszokat szerettem volna,ami pozitív.

Kedves utolsó pofája tudod kinek van,remélem? Elég bajom van nekem most,ez a stílus nem hiányzik ide! Köszönöm.

2013. jan. 14. 10:48
 9/23 anonim válasza:
7/8. Te aztán egy nagyon kedves ember vagy hallod....................................
2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
7/9-nek ment
2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!