Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derminax pattanás ellen?...

Derminax pattanás ellen? Valakinek beváltt tapasztalatok, hallotak?

Figyelt kérdés
elég borsos az ára de ha beválik megvenném.
2013. jan. 9. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A pattanás normális, egészséges jelenség?


Mert ha tegyük fel táplálkozási oka van a pattanásos bőrnek (direkt utalok erre) akkor a külső tüneti kezelés eleve korlátozott hatékonyságú..


Csodák csodájára, nekem a gabonák, tejtermékek fogyasztásának elhagyására javult a bőröm, jelentősen. Sajna ha visszatérek ezek fogyasztására, következetesen jönnek vissza mindig problémák is, például néhány pattanás.. a fene vinné el, de hát nem kellene szemetet enni, ugyebár.

2013. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andii1 válasza:
48%
Szia :) én is most rendelem meg ma.. 4hét mire látni a javulást..itt is látni, hogy mennyien javasolják.. [link] egy probát megér :)
2013. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En megrendeltem,elkeztem szedni es a otodik napon megfajult a gyomrom,nem tartottam lenyegesnek es tovabb szedtem a Derminaxot de egy het utan abba hagytam,mert annyira fajt mar,hogy enni se tudtam olyan jol,nem kivantam az etelt.Most ugy dontottem,hogy szunetet tartok,hogy lassam attol van ez a tunetem.
2013. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andii1 válasza:
48%
biztos nem attól van :D én már szedem 3hónapja.. csak természetes alapanyag van benne ;) szóval menj el orvoshoz.
2013. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Andii1!

Hogy segített a Derminax? Hány hónapig szedted?

2013. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok, én is kíváncsi lennék a Derminax hatékonyságára. Sajnos nagy pólusú az arcbőröm és gyerekkorom óta küzdök a pattanásokkal. Jó lenne, ha tényleg tartósan tudna segíteni.
2013. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pólusú, nem inkább nagy pórusú?
2014. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 haliholaci válasza:

Én is megvásároltam, két gyerkőcöm kettő, illetve három hónapig szedte, semmilyen hatása nem volt! :-(

A Párom szerint már az is vmi,h nem ártott, szóval az arcuk pattanásosabb sem lett!

Szerintem sima átverés!

2015. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!