Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha érzem, hogy valami...

Asdface kérdése:

Az baj ha érzem, hogy valami megmozdul a fejemben?

Figyelt kérdés

Kb 5 perce történt, hogy mozgattam a fejem és hirtelen ugy éreztem, mint ha egy agytekervény megmozdult volna. Egy közepes fájdalmat éreztem, ami csak egy pillanatra volt érezhető. Utána egy melegség ment rajtam végig és elmúlt. Az egész max 30 mp volt. Már régebben is volt ilyen, csak most eszembe jutott, hogy megkérdezzem. Van olyan, aki tud valamit erről ?

Ha számit 25 leszek 4 nap mulva és férfi.



2013. jan. 20. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
A tarkóm felett pár centivel a jobb oldalon. :)
2013. jan. 20. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem baj,nekem is törtent mar többször,ha hirtelen elforditom a fejem,egy erös fajalmat erzek a tarkomban,egy pillanatig ugy kell maradjak,majd elmulik,olyan erzes mintha kest szurtak volna belem,es melegseg önt el,persze a fajdalom a kisagyik felsugarzik.Hogy ez mi,nem tudom,de nem lehet veszeljes.
2013. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ok. :)
2013. jan. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!