Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tetűn kívül lehet még más...

A tetűn kívül lehet még más hasonló"bogár" a fejemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy amikor megvakarom a fejemet akkor a körmöm alatt rengeteg fekete apró pont van,de volt más olyan is,hogy kis bogárka is társult hozzá.Mi ez?Tetű?
2012. máj. 20. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaja, lakóid vannak. Tetvek. Nem tudom, h mit ajánlanak most rá, de sokáig a Nittifor (vagy hogyis írják ezt) volt a legjobb szer rá.

Ha iskolás vagy, akkor nem árt az iskolaorvosnak, védőnőnek jelenteni, mert akkor meg kell, h vizsgálják a többiek haját is, h véget vessenek a későbbi tetűfertőzéseknek.

2012. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így néznek ki a bogárkáid? [link]
2012. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen eléggé hasonló,és apróka és ahogy a körmöm alatt van már alig mozog.


de pl.: Ehhez nem hasonlít


[link]

Pedig elvileg ez is fejtetű

2012. máj. 20. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan menj el a patikába és vegyél szert, pl. ezt:

[link]

2012. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tetű nagyon erős viszketést okoz, ha ennyire elszaporodtak akkor már régóta tart a viszketés?
2012. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mielőbb menj el a patikába és vedd meg azt a szert amit írtam, nem ártana azokat is lekezelni, akikkel érintkeztél.
2012. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól a hülye osztálytársamtól kaptam el,mert az is tetves volt-.-"
2012. máj. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!